ברוכים הבאים

JPEG

אזרחים יקרים וחברים פרנקופונים יקרים,
ברוכים הבאים לאתר הקונסוליה הכללית של צרפת בירושלים.

נכנסתי לתפקידי החדש כקונסול כללי של צרפת בתאריך 9 בספטמבר 2013, לאחר ארבע שנים בהן עמדתי בראש הקונסוליה הכללית של צרפת באיסטנבול.
במסגרת התפקידים השונים שעברתי במשרד החוץ הצרפתי, מוקדי הקריירה שלי תמיד היו טורקיה, צפון אפריקה והמזרח התיכון. תפקידי הקודמים היו בפריז, באנקרה, בוושינגטון, במושב האו"ם בז’נבה וכאמור באיסטנבול.

אני מודע לחשיבות התפקיד שניתן לי על ידי נשיא הרפובליקה, אשר במסגרתו אדרש לענות על צרכיה של קהילה צרפתית גדולה ומגוונת, להמשיך לפתח את היחסים האינטנסיביים שאנחנו מקיימים עם שותפינו הפלסטינים ולשאת את קולה של צרפת בפני כל אלה העומלים על השגת שלום צודק ובר קיימא במזרח התיכון.

גולשים יקרים:
האתר הזה עומד לרשותכם, כמו גם כל צוות הקונסוליה הכללית. מטרתו לענות ככל המיטב על שאלותיכם ולספק לכם מידע מועיל על השירותים השונים המיועדים לאזרחי צרפת (רישום קונסולרי, אזרחי וכו’), למבקשי ויזות או למתעניינים לבקר או ללמוד בצרפת.
האתר הזה גם משמש מקום מפגש ומציע ערוץ תקשורת נגיש ודינאמי בו יוכלו להחליף דברים חברי הקהילה הצרפתית והפרנקופונית, ידידי צרפת וכל מי שמתעניין במדינתו ובפעולותיה.
בנוסף, האתר מציע למבקרים בו מבט על פעילותנו הנעשית בשטח: ביקורים רשמיים במסגרת שיתוף הפעולה הבילטראלי או שיתופי הפעולה האחרים בדגש על מכוני התרבות הצרפתיים; בירושלים (מכון רומן גארי ושאטובריאן), רמאללה (מרכז התרבות הצרפתי-גרמני), בשכם ובעזה אשר מפרסמים כולם כאן באתר את תכניות האירועים שלהם. וכמו כן נספק עדכונים שונים על תחומי שיתוף הפעולה שלנו: הכלכלי, חברתי והומניטארי, לשוני וחינוכי, אוניברסיטאי ואדמיניסטרטיבי, אודיו-וזיואלי, תרבותי וכו’.
תוכלו לראות גם הצהרות מדיניות רשמיות מטעמה של צרפת על המצב המקומי, האיזורי והבינלאומי.

אנו נמשיך במאמצים לשפר את אתר האינטרנט. אל תהססו לבקר בו לעתים תכופות ולהרשם ולעקוב אחרינו בטוויטר, בפייסבוק וביוטיוב כדי לא לפספס את העדכונים מהקנוסוליה הכללית.
גלישה נעימה,
הרווה מאגרו, קונסול כללי של צרפת בירושלים

publié le 15/11/2013

haut de la page